HANGİ BURÇ HANGİ KİTABI OKUMALI?

En son güncellendiği tarih: Nis 20


Merhaba sosyaledebiyat.com okurları. Kasım Ayında da hepinize bol okumalı günler diliyorum.


KOÇ BURCU:

"İyilik yapmak için hiçbir zaman geç değildir."

John Verdin dan Peter Pan Ölmeli Kasım Ayında siz değerli Koç Burcu kitap severlere tavsiyemdir. Keyifli okumalar diliyorum.


BOĞA BURCU:

"Gözlerim ıslanıyor, yoksa yol mu dokundu, anılar mı dokundu? Yoruldu gözlerim, şimdi olmaz. Ağlayamam..." Işık Elçi'den Tanrı'dan geleni Söyle tavsiyemdir. Keyifli okumalar diliyorum.


İKİZLER BURCU:

"Etraftaki bir çok insanın belki de ölmüş olduğu kafama dank etti. Bir insanın kalbi durduğunda öldüğünü söyleriz." George Orwell' den Boğulmamak İçin tavsiyemdir. Keyifli okumalar diliyorum.


YENGEÇ BURCU:

"Ama hayatın bize çizdiği çizgi nerede eğilir, nerede bükülür bilemeyiz." Mustafa Kutlu'nun muhteşem eseri Beyhude Ömrüm tavsiyemdir. Keyifle okursunuz umarım.


ASLAN BURCU:

"Ben göç esnasında oradaydım, 6 yaşındaydım. Bir kaçışma ve uzun bir bekleyiş hatırlıyorum sınırda çok bekledik sanırım." Gülbahar Kurtuluş'tan tadı damağımızda kalacak bir eser 1989 Bulgaristan Türklerinin Göç Hikayeleri tavsiyemdir. Keyifli okumalar diliyorum.


BAŞAK BURCU:

"İnsan eğer gerçekten inanırsa her şey mümkündü." Çok sevdiğim yazar Kristin Hannah' tan Bin Ömrüm Olsa kitabı tavsiyemdir. Severek okuyacağınızdan eminim.


TERAZİ BURCU:

"İnsanları sınırlayan Tanrılar değildir, insanları sınırlayan insanlardır." Tom Robbins'in kaleme aldığı Parfümün Dansı kitabını keyifle okursunuz umarım.


AKREP BURCU:

"Delta Günü, Ulusal Keşif Bürosu ve Uzay Sınırları Vakfı gerçek kurumlardır. Bu romanda konu edilen bütün teknolojiler mevcuttur." Dan Brown'dan muhteşem bir eser İhanet Noktası tavsiyemdir. Keyifli okumalar diliyorum.


YAY BURCU:

"Kaderime ağladım." Çınar Özhan Özcan'dan, Şehrin Kayıp Kızı tavsiyemdir. Umarım severek okursunuz.


OĞLAK BURCU:

"Kitapları seven iki insan, şiire ait iki ruh... Ciğeri yandı düşündükçe, bu kadar uyumlu iki insan nasıl birleşemezdi..." Sevgili Kemal Albayrak'tan Acı Masal Oğlak Burcu kitap severlere tavsiyemdir. Keyifli okumalar diliyorum...


KOVA BURCU:

"Bir tohum nasıl atılırsa toprağa, ben de onun gibi atıldım aslında bu hayata." Serkan Özel'den Eylül kitabı tavsiyemdir. Keyifli okumalar diliyorum...


BALIK BURCU:

"Hep masumlar iyi niyetinden vuruldu. Kötüler onların duygularını meze yaptı." Ali Bayram'dan tadı damağınızda kalacak bir roman Arsine Balık Burcu kitap severlere tavsiyemdir. Keyifli okumalar diliyorum...Editör: Kemal Albayrak

© 2018 Sosyaledebiyat.com

  • SE Facebook
  • SE Twitter
  • SE Instagram
  • SE - Youtube