BURÇLARA GÖRE KİTAP TAVSİYESİ

En son güncellendiği tarih: Nis 17


KOÇ BURCU: "Bu işin tek bir şartı vardı: Kitty Doe'nun Lila'nın gizlice başlattığı ve onu ölüme sürükleyen isyanı durdurması gerekiyordu." Aimee Carter'in kaleme aldığı "Piyon" kitabı tavsiyemdir. Keyifli okumalar diliyorum.


BOĞA BURCU: "En kötüsü de geceleri çünkü düşünmek için çok zaman var." Jaycee Dugard'ın çok beğenilen eseri "Çalınmış Hayat" tavsiyemdir. Keyifli okumalar diliyorum.


İKİZLER BURCU: "Belki bir gün hiç tanımadığı birine aşık olup mu insan?" Marianne Kavanagh'ın kaleminden "Belki Bir Gün" tavsiyemdir. Umarım beğenerek okursunuz.


YENGEÇ BURCU: "Siyah İnci tüm zamanların en çok okunan klasiklerinden biridir." Anna Sewel'in muhteşem eseri. Keyifli okumalar diliyorum.


ASLAN BURCU: "Neden yazılır? Dünya acılı olduğu için yazılır." Türk Edebiyatının hüzünlü prensesi Tezer Özlü'den "Yeryüzüne Dayanabilmek İçin" tavsiyemdir. Keyifli Okumalar diliyorum.


BAŞAK BURCU: "Bu roman aşkı kaybedip kendini bulanların hikayesidir." Mustafa Ulusoy' dan "Aynalar Koridorunda Aşk" tavsiyemdir. Umarım beğenerek okursunuz.


TERAZİ BURCU: "Sürekli sanat üstüne düşünen, yararı sancıları çeken ama dönemin ve ülkenin koşulları gereği zaman zaman politikadan kaçamayan birinin anıları" evet Zülfü Livaneli'nin anıları. "Sevdalım Hayat" tavsiyemdir. Keyifli okumalar diliyorum.


AKREP BURCU: "Dile getirilemeyen düşüncelerle, duygularla git gide zehirlenen Zweig karakterlerinin yer aldığı en etkileyici örneklerden biri" Stafan Zweig'in kaleme aldığı "Yürek Çöküntüsü" tavsiyemdir. Keyifli okumalar diliyorum.


YAY BURCU: "Bedeni ve maddi hazlar bağlı bir mutluluk düşüncesini besleyip büyütüyoruz." Mustafa Kutlu'dan "Yoksulluk İçimizde" tavsiyemdir. Umarım beğenerek okursunuz.


OĞLAK BURCU: "Her şeye bu kadar derin bir anlam yüklemek bir hastalık değil de nedir?" Emil Michel Cioran'ın kaleminden "Burukluk" tavsiyemdir. Keyifli okumalar diliyorum.


KOVA BURCU: "Senin değersiz varoluşunun her gününü, her saatini yönetmek isteyen bu yumuşak dehşet." Georges Perec'ten "Uyuyan Adam" tavsiyemdir. Umarım beğenerek okursunuz.


BALIK BURCU: "Masumiyet ve ölümsüzlük arasında gel-git'ler yaşayan karakterlerin sonu merak uyandırıcı..." 2011 Türkiye Yazarlar Birliği Ödüllü Güray Süngü'nün eseri "Kış Bahçesi" tavsiyemdir. Keyifli okumalar diliyorum.


Editör: Kemal Albayrak

© 2018 Sosyaledebiyat.com

  • SE Facebook
  • SE Twitter
  • SE Instagram
  • SE - Youtube